Skanery wewnątrzustne – 1Lab, Łódź ul. Urzędnicza 36

1Lab Łódź

Wynajmij skaner wewnątrzustny od 1Lab

W 1Lab Łódź oferujemy dostęp do najnowszych i najbardziej zaawansowanych skanerów wewnątrzustnych, które pozwalają na precyzyjne i komfortowe skanowanie jamy ustnej. Nasza oferta skanerów obejmuje:

  • Wsparcie i Szkolenie: Nasz zespół służy pomocą w obsłudze skanera oraz zapewnia kompleksowe szkolenie z jego obsługi, aby zapewnić pełne wykorzystanie potencjału urządzenia.
  • Opcje Wynajmu: Oferujemy wynajem skanerów „na dni” – opłata za dobę bez wymaganego limitu prac, oraz bezpłatny wynajem długoterminowy skanerów renomowanych marek (wymagany limit zleconych prac).
Najczęściej zadawane pytania

Masz Pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach związanych ze skanerami wewnątrzustnymi? Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje dotyczące wynajmu, obsługi oraz innych kwestii związanych z naszymi skanerami wewnątrzustnymi.

Podpisać umowę , przejść bezpłatne szkolenie w 1Lab, odebrać skaner, przesłać ok 15 koron miesięcznie do 1Lab.

Obowiązuje opłata uzupełniająca wg tabeli z umowy ale nie martw się , opłata jest pobierana w systemie 2-miesięcznym czyli można nadgonić ilość w następnym miesiącu

W 1Lab dostają Państwo ubezpieczony skaner bez dodatkowej opłaty 

Nie zwracałbym uwagi na początku na szybkość skanowania skanera gdyż w dużej mierze szybkość zależy od naszych umiejętności, jest wiele innych ważniejszych cech skanerów

Tak ,nie tylko przy wynajmie ale też podpowiemy który skaner wybrać jeśli chcą Państwo zakupić skaner na własność